Λεύκωμα του Δήμου
 
Επικοινωνία με τον πολίτη
 

Το περιοδικό του Δήμου μας!
 
 
Σμίκρυνση γραμματοσειράς dΜεγένθυση γραμματοσειράς
Ευρωπαϊκά Διακρατικά Προγράμματα
Ευρωπαϊκά Διακρατικά Προγράμματα
Πλατφόρμα Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη
Wi-Fi Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη
Δημοτικό Κέντρο Ελεύθερου Λογισμικού

Γενικοί Χάρτες Δήμου
νέο Γ.Π.Σ. ΔΚ Πυλαίας

Λαογραφικό Μουσείο Πανοράματος
Δημοτική Βιβλιοθήκη Πανοράματος
Δημοτική Κινηματογραφική Λέσχη
Cine Πανόραμα, Cine Πυλαία
Δημοτικό Ωδείο
Αθλητισμός
Δημοτικό Κολυμβητήριο
Πάρκο Κυκλοφοριακής αγωγής
Εθελοντικές Ομάδες στο Δήμο Πυλαίας-Χορτιάτη

Κοινωνικό Παντοπωλείο
Κέντρο Κοινότητας
Κοινωνική Προστασία
Απασχόληση
Η Παιδεία στο Δήμο μας
Κοινωνικό Φροντιστήριο
Η Υγεία στο Δήμο μας
ΚΕΠ Υγείας
Παιδικοί Σταθμοί
Κέντρο Ανοιχτής Απασχόλησης Ηλικιωμένων
Βοήθεια στο Σπίτι
e-Βοήθεια στο Σπίτι


Πολιτική Προστασία
Προστασία Αδέσποτων
Ανακύκλωση

ΚΕΠ του Δήμου μας

Κέντρα Δια Βίου Μάθησης

Το Σύμφωνο των Δημάρχων

Διαύγεια

Κέντρο Εθελοντών Δοτών Μυελού Οστών

Πύλη Διαμεσολάβησης


Σμίκρυνση γραμματοσειράς dΜεγένθυση γραμματοσειράς
Διαγωνισμοί
24/12/2014
Πρακτικό Αξιολόγησης και Επιλογής για την προκήρυξη με αριθ. πρωτ. 1409/03.12.2014 για την πρόσληψη τριάντα (30) ατόμων, γυμναστών πτυχιούχων καθηγητών φυσικής αγωγής
ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗ
(Κ. Ε. Π. Α. Π.)
 
ΑΠ. ΣΑΜΑΝΙΔΗ 21
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 552 36
Τηλ: 2313.301065, Fax: 2310.346760
Email: ph.kepap@gmail.com
Αριθ. Πρωτ. 1563/19.12.2014
 
Πρακτικό Αξιολόγησης και Επιλογής
για την προκήρυξη με αριθ. πρωτ. 1409/03.12.2014
για την πρόσληψη τριάντα (30) ατόμων, γυμναστών
πτυχιούχων καθηγητών φυσικής αγωγής πανεπιστημιακής εκπαίδευσης,
για τη λειτουργία των Προγραμμάτων Άθλησης για Όλους
στην επικράτεια του Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη κατά τη περίοδο 2014-2015
 
Σήμερα Παρασκευή 19/12/2014 και ώρα 14.00 πμ, συνήλθε στα γραφεία της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού Αθλητισμού Περιβάλλοντος του Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη, η ορισμένη με τις 126/2014 και 153/2014 αποφάσεις του Δ.Σ. της ΚΕΠΑΠ, επιτροπή προσλήψεων, για να καταγράψει, αξιολογήσει, μοριοδοτήσει τις υποβληθείσες αιτήσεις, και τελικώς να προτείνει τα προς επιλογή άτομα για την πλήρωση των τριάντα (30) θέσεων που προκηρύχθηκαν με την ως άνω προκήρυξη. Η μοριοδότηση έγινε σύμφωνα με την υπ. Αριθ. 26869 - (ΦΕΚ/2527/Β’/08.10.2013) με θέμα έγκριση οργανωτικού πλαισίου Προγραμμάτων Άθλησης για Όλους. Η επιτροπή πριν τη συνεδρίαση, όρισε ως προεδρεύων τον κ. Μαρκούδη Δημήτριο, Αντιπρόεδρο του Δ.Σ. της ΚΕΠΑΠ, που μαζί με τον κ. Ιωαννίδη Δημήτριο και τον αντιδήμαρχο κ. Καρτάλη Ιωάννη, διενήργησαν την αξιολόγηση και μοριοδότηση των υποψηφίων, ενώ το μέλος της επιτροπής, η υπάλληλος Αικατερίνη Βασιλείου, άσκησε καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης.
Η προκήρυξη με αριθ. πρωτ. 1409/03.12.2014, που εγκρίθηκε με την 153/ 2014 απόφαση του Δ.Σ της Κ.Ε.Π.Α.Π και με το υπ’ Αριθ. Πρωτ. 29520/13.11.2014 έγγραφο του Υπουργείου Πολιτισμού & Αθλητισμού Γενική Γραμματεία Αθλητισμού και δημοσιεύθηκε στις 03/12/2014 σε δύο εφημερίδες της Θεσσαλονίκης (Τύπος Θεσσαλονίκης, Αυγή ), και στον κοινό πίνακα ανακοινώσεων της ΚΕΠΑΠ και του Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη στο Δημαρχείου Πυλαίας-Χορτιάτη, ενώ αναρτήθηκε και στην ιστοσελίδα του Δήμου.
Αιτήσεις για όλες τις θέσεις, συνολικά κατάθεσαν 103 άτομα.

Στον πίνακα που ακολουθεί, δίδεται το ονοματεπώνυμο και ο αριθμός πρωτοκόλλου όλων των αιτήσεων.
α/α Ονοματεπώνυμο Αρ.Πρωτ  
 
1 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1409  
2 ΡΕΝΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1422  
3 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1423  
4 ΚΑΜΑΚΑ ΣΟΦΙΑ 1426  
5 ΛΟΥΠΕΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1427  
6 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1428  
7 ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 1429  
8 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1430  
9 ΚΑΙΧΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1431  
10 ΤΕΡΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1432  
11 ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1441  
12 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 1442  
13 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1443  
14 ΜΠΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 1446  
15 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1448  
16 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1449  
17 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1450  
18 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1451  
19 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1452  
20 ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1455  
21 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1456  
22 ΜΠΕΛΛΕΛΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1457  
23 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1458  
24 ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1459  
25 ΓΚΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1460  
26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1461  
27 ΧΕΛΜΗ ΧΡΥΣΗ 1462  
28 ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1463  
29 ΤΣΕΒΑΙΡΙΔΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1464  
30 ΧΑΤΖΗΜΕΝΤΩΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1465  
31 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1466  
32 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1467  
33 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1468  
34 ΕΥΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1469  
35 ΡΟΖΑΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1470  
36 ΓΚΟΥΤΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1471  
37 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1472  
38 ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1473  
39 ΜΠΟΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1476  
40 ΡΕΖΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1477  
41 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΛΚΙΑΣ 1478  
42 ΖΙΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 1479  
43 ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1481  
44 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 1482  
45 ΜΗΤΑΤΟΥ ΟΛΓΑ 1483  
46 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1484  
47 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1485  
48 ΜΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1486  
49 ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1487  
50 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1488  
51 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1489  
52 ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 1490  
53 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 1491  
54 ΒΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1492  
55 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1493  
56 ΚΑΤΣΑΝΗ ΚΟΝΔΥΛΕΝΙΑ 1494  
57 ΚΑΤΣΕΛΑ ΖΩΗ 1495  
58 ΜΠΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1496  
59 ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 1497  
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1498  
61 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1499  
62 ΡΙΤΖΑΛΕΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1500  
63 ΦΡΑΓΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1501  
64 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΝΑΝΗΣ 1503  
65 ΜΠΙΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1504  
66 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1505  
67 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1506  
68 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1507  
69 ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1508  
70 ΑΝΑΣΤΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1511  
71 ΞΥΓΑΛΑ ΣΟΦΙΑ 1512  
72 ΤΖΑΜΠΕΡ ΜΑΡΙΑΜ 1514  
73 ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1515  
74 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1516  
75 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1517  
76 ΓΙΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1518  
77 ΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1519  
78 ΠΑΤΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 1520  
79 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1521  
80 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΛΕΜΟΝΙΑ 1522  
81 ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ 1523  
82 ΒΟΡΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1524  
83 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 1525  
84 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 1526  
85 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1527  
86 ΚΟΥΡΤΗΣ-ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1528  
87 ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1529  
88 ΛΑΜΠΑΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1530  
89 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1531  
90 ΘΕΟΧΑΡΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1532  
91 ΣΙΜΟΝ ΖΑΚΕΛΙΝ 1533  
92 ΚΟΡΤΕΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1534  
93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ 1535  
94 ΜΑΤΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1536  
95 ΝΤΟΒΟΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1537  
96 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1538  
97 ΠΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1539  
98 ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1540  
99 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1541  
100 ΚΟΥΤΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1542  
101 ΜΑΚΡΙΝΑ ΔΗΜΟΥ 1543  
102 ΚΟΥΝΟΥΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1544  
103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΩΝΑΣ 1545  
 
Η μοριοδότηση έγινε σύμφωνα με την υπ. Αριθ.29520/532/22/1-13.11.2014 (ΦΕΚ 3161/Β) 25.11.2014 με θέμα έγκριση οργανωτικού πλαισίου Προγραμμάτων Άθλησης για Όλους. Στο Παράρτημα Ι της παρούσης επισυνάπτεται το εν λόγω άρθρο.
Οι ειδικότητες, αριθμός ατόμων και χρόνος απασχόλησης, σύμφωνα με την προκήρυξη ήταν:
  • Δέκα εννέα (19) γυμναστές - στριες με γνώση και προϋπηρεσία σε προγράμματα της Γ.Γ.Α που να γνωρίζουν υποχρεωτικά ορθοσωμική, βάρη, aerobic, pilates, yoga και zumba (και όχι μεμονωμένα κάποιο από αυτά).
  • Δύο (2) γυμναστές - στριες με ειδικότητα τένις,
  • Ένας (1) γυμναστής – στρια  με ειδικότητα tae Kwon Do
  • Ένας (1) γυμναστής-στρια με ειδικότητα πινγκ-πονγκ
  • Δυο (2) γυμναστές –στριες  με ειδικότητα  στίβο,
  • Τέσσερις (4) με ειδικότητα κολύμβηση και εμπειρία στη θεραπευτική γυμναστική στο νερό,
  • Ένας (1) γυμναστή-τρια με ειδικότητα  ειδική Αγωγή,
Σύμφωνα με την παρ. 5 του άρθρου 9 του ΦΕΚ/2527/Β’/08.10.2013, για ποσοστό 20% των θέσεων, δεν προσμετρούνται για όλους μόρια προϋπηρεσίας στα ΠΑγΟ. Εν προκειμένω, η εξαίρεση ήτοι αφορά σε συνολικά έξι (6) θέσεις.
Αρχικώς έγινε έλεγχος των δικαιολογητικών των υποψηφίων. Έτσι η πρώτη κατάταξη γίνεται για υποψηφίους για τις κατηγορίες όπου ζητούνται οι ειδικότητες: Αντισφαίριση, Τae Kwon Do, Πίνγκ-Πόνγκ, Ειδική Αγωγή, Στίβος και κολύμβηση με πλήρη μοριοδότηση, συμπεριλαμβανομένης και της μοριοδότησης λόγω προϋπηρεσίας.
Οι έντεκα (11) επιτυχόντες της πρώτης κατάταξης αφαιρούνται από τους πίνακες επιλογής και η διαδικασία προχωρά με τη δεύτερη κατάταξη.
Η  δεύτερη κατάταξη γίνεται προσμετρώντας την προϋπηρεσία των αιτούντων στα Προγράμματα Άθλησης για Όλους.
Οι δεκατρείς (13) επιτυχόντες της δεύτερης κατάταξης αφαιρούνται από τους πίνακες επιλογής και η διαδικασία προχωρά με την τρίτη κατάταξη, από όπου επιλέγονται οι υπόλοιποι έξι (6) επιτυχόντες.
Έτσι, από την πρώτη κατάταξη, οι επιτυχόντες ανά ειδικότητα είναι οι εξής:   
 
• Ειδικότητα Αντισφαίρισης Αρ. Πρωτ. Μόρια
1 ΚΑΛΦΟΥΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 1442 4,49
2 ΤΖΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1545 4,43
• Ειδικότητα Τae Kwon Do  Αρ. Πρωτ. Μόρια  
1 ΡΕΝΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1422 3,90
• Ειδικότητα πινγκ-πονγκ  Αρ. Πρωτ. Μόρια  
1 ΡΕΖΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1477 3,20
• Ειδικότητα Ειδικής Αγωγής  Αρ. Πρωτ. Μόρια  
1 ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1441 8,94
• Ειδικότητα Στίβος  Αρ. Πρωτ. Μόρια  
1 ΚΟΥΤΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1542 7,17
2 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1448 5,78
• Ειδικότητα Κολύμβησης  Αρ. Πρωτ. Μόρια  
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1449 6,29
2 ΖΙΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 1479 4,71
3 ΚΑΤΣΑΝΗ ΚΟΝΔΥΛΕΝΙΑ 1494 4,47
4 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1456 3,93
 
Ο πλήρης πίνακας της πρώτης κατάταξης, που θα αναρτηθεί, δίδεται στο Παράρτημα ΙΙ.
            Αφού αφαιρέθηκαν από τους πίνακες επιλογής οι ανωτέρω έντεκα (11) επιτυχόντες, έγινε η δεύτερη κατάταξη, της οποίας οι πρώτοι επιτυχόντες σε βαθμολογία είναι οι εξής: 
                                                                                                         Αρ. Πρωτ.      Μόρια
1 ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1540 6,968
2 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1458 6,297
3 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1541 6,155
4 ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 1429 6,000
5 ΜΠΟΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1476 5,772
6 ΧΕΛΜΗ ΧΡΥΣΗ 1462 5,339
7 ΦΡΑΓΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1501 4,999
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1511 4,911
9 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1423 4,801
10 ΠΑΤΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 1520 4,726
11 ΛΟΥΠΕΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1427 4,222
12 ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1515 3,835
13 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1416 3,768
 
Ο πλήρης πίνακας της δεύτερης κατάταξης ανά ειδικότητα, που θα αναρτηθεί, δίδεται στο Παράρτημα ΙΙΙ.
Από τον έλεγχο επίσης προέκυψε ότι, οι παρακάτω υποψήφιοι με τους αντίστοιχους Αρ. πρωτ. :                                                                                             
                                                                                                        Αρ. Πρωτ.
 
1 ΚΑΜΑΚΑ ΣΟΦΙΑ 1426
2 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1428
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1430
4 ΚΑΙΧΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1431
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1452
6 ΠΑΠΑΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1455
7 ΓΚΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1460
8 ΤΣΕΒΑΙΡΙΔΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1464
9 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1468
10 ΡΟΖΑΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1470
11 ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1473
12 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 1482
13 ΜΗΤΑΤΟΥ ΟΛΓΑ 1483
14 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1484
15 ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1485
16 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1488
17 ΒΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1492
18 ΚΑΤΣΕΛΑ ΖΩΗ 1495
19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1498
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1499
21 ΡΙΤΖΑΛΕΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1500
22 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΝΑΝΗΣ 1503
23 ΜΠΙΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1504
24 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1506
25 ΞΥΓΑΛΑ ΣΟΦΙΑ 1512
26 ΤΖΑΜΠΕΡ ΜΑΡΙΑΜ 1514
27 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1517
28 ΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1519
29 ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ 1523
30 ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ 1528
31 ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1529
32 ΛΑΜΠΑΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1530
33 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1531
34 ΘΕΟΧΑΡΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1532
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ 1535
36 ΚΟΥΝΟΥΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1544 
αποκλείονται και δεν μοριοδοτούνται, γιατί από το βιογραφικό τους σημείωμα και την προϋπηρεσία τους, προκύπτει ότι δεν έχουνε σχέση με τα αντικείμενα που υλοποιούνται στα προγράμματα Π.Α.γ.Ο. του Δήμου Πυλαίας- Χορτιάτη, ήτοι ορθοσωμική, βάρη, aerobic, pilates, yoga και zumba, ή ότι δεν έχουνε αντίστοιχη ειδικότητα στα αντικείμενα που υλοποιούνται στα προγράμματα ΠΑγΟ του Δήμου Πυλαίας- Χορτιάτη.
 
Αφού αφαιρέθηκαν από τους πίνακες επιλογής οι ανωτέρω δέκατρεις (13) επιτυχόντες, έγινε η τρίτη κατάταξη, της οποίας οι πρώτοι έξι (6) σε βαθμολογία και επιτυχόντες είναι οι εξής: 
                                                                                                                  Αρ.Πρωτ.       Μόρια
1 ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1508 4,013
2 ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1463 2,625
3 ΧΑΛΚΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1478 2,001
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1450 1,986
5 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1489 1,974
6 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1493 1,959
 
Ο πλήρης πίνακας της τρίτης κατάταξης, που θα αναρτηθεί, δίδεται στο Παράρτημα IV.
Οι ανωτέρω πίνακες κατάταξης είναι οι προσωρινοί. Οι οριστικοί πίνακες θα εκδοθούν μετά το πέρας της προθεσμίας και την εξέταση των πιθανών ενστάσεων.
Το παρόν πρακτικό, κατατίθεται προς έγκριση στο Διοικητικό Συμβούλιο της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού Αθλητισμού Περιβάλλοντος Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη.
Τα μέλη της επιτροπής αξιολόγησης
 
Μαρκούδης Δημήτριος         Ιωαννίδης Δημήτριος            Ιωάννης Καρτάλης                          
     (Προεδρεύων)                                                                  
 
 
    Αικατερίνη Βασιλείου
(Γραμματειακή υποστήριξη)
Μοίρασμα στο facebook Μοίρασμα στο twitter _blank
Σμίκρυνση γραμματοσειράς dΜεγένθυση γραμματοσειράς



Smart City
 
Σμίκρυνση γραμματοσειράς dΜεγένθυση γραμματοσειράς
Hλεκτρoνικές Yπηρεσίες
 
Ηλεκτρονικό Σύστημα Υποβολής και Διεκπεραίωσης Αιτήσεων (Η.Σ.Υ.Δ.Α.)
 
Act in the City

e-15195 Βελτιώνω την πόλη μου

15195 Γραμμή του Πολίτη

Τηλέφωνα & Emails Υπηρεσιών

Αναζήτηση Προσωπικού

Χρήσιμα Τηλέφωνα

Καλωσόρισμα του Δημότη
 
Δημοτικοί Συνεδριακοί Χώροι
 
 

Συμβαίνει τώρα...



Σμίκρυνση γραμματοσειράς dΜεγένθυση γραμματοσειράς
Εκδηλώσεις
Δ Τ Τ Π Π Σ spacerheight22 Κ
     
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
         
 
 
 
Έγγραψαν... για το δήμο μας
Πες μια ιδέα
e-Newsletter
Παρακαλώ συμπληρώστε το email σας για να γραφτείτε στην λίστα ενημέρωσης.
Διαδημοτικό Δίκτυο Υγείας Youthorama
Κεντρική Ένωση Δήμων Ελλάδας www.syzefxis.gov.gr
ΝΟΗΣΙΣ - Κέντρο Διάδοσης Επιστημών & Μουσείο Τεχνολογίας NOESIS
Πράσινο Ταμείο eduACT

Ανακύκλωση Δήμων Ανατολικής Θεσ/νίκης

Πρόγραμμα BabyArtist

Γραμμή Επικοινωνίας της Γυναίκας

Εκστρατεία Ενημέρωσης Κοινού για την ορθή κατανάλωση αλκοόλ – (Ρώτα το Διονύση)

Αλκοόλ μετά τα 18

Αλκοόλ μετά τα 18

takeaphroditehome

Ενίσχυση της Αυτοαπασχόλησης

Your Europe
 
Διαδημοτικό Δίκτυο Υγείας Youthorama
Κεντρική Ένωση Δήμων Ελλάδας www.syzefxis.gov.gr
ΝΟΗΣΙΣ - Κέντρο Διάδοσης Επιστημών & Μουσείο Τεχνολογίας NOESIS
Πράσινο Ταμείο eduACT
Πράσινο Ταμείο eduACT

Σμίκρυνση γραμματοσειράς dΜεγένθυση γραμματοσειράς